Súkromná
spojená
škola

Tri v jednom

Rozumej tri aktivity v jeden večer. Pasovací večierok prvákov, ktorý plynulo prešiel do diskusie o umení s Andrejom Škriniarom a následná prespávačka – noc v škole.

Toto všetko mohli zažiť naši práci 2. novembra. Pasovanie tradične pripravujú žiaci druhého ročníka a v tomto roku si zvolili tému film a televízia. Prváci ocenili kreativitu svojich spolužiakov a aktivity vyhodnotili ako zábavné, originálne a vkusné. No a kde ešte najlepšie spoznáš polužiakov?  Pri spoločnej pizzi, diskotéke a troche spánku na podlahe – taká bola noc v škole.

Ďalšie aktuality:

Súkromná stredná umelecká škola Martin

Koniec školského roku

Vážení pedagógovia, žiaci, slávnostné ukončenie školského roku 2023/2024 bude 28. 6. 2024 o 10 hod. v priestoroch školy.

Súkromná škola umeleckého priemyslu Martin

Výstava koncoročných prác

Žiaci a pedagógovia SŠUP v Martine Vás pozývajú 26. 6. 2024  o 17 hod. do priestorov Súkromnej spojenej školy v Martine na ul. J. Lettricha 3, na VERNISÁŽ KONCOROČNÝCH PRÁC.

Súkromné hudobné a dramatické konzervatórium Martin

Naši na DOTYKOCH

Už tretí rok sme získali nomináciu na aktívnu účasť v sekcii Junior na celoslovenskej prehliadke profesionálnej divadelnej tvorby Dotyky & Spojenia v Martine: Pondelok – 24. júna 2024 o 17.30

Súkromná stredná umelecká škola Martin

Grilovačka

Aj tento rok ukončí školské Martinské divadlo mladých svoju divadelnú sezóny netradične – grilovačkou. Príjemné stretnutie súčasných aj bývalých žiakov a pedagógov je naplánované na 21. júna. O kulinárske dobroty

Toto sú všetky aktuality :)
Skip to content