Súkromná
spojená
škola

Tanečná produkcia KÓD_ex

Mgr. art. Viktória Komolíková pedagóg tanca na našom SHDK má široký záber svojej umeleckej činnosťi. Aktuálne účinkuje v novej tanečnej produkcii KÓD_ex – ide o osobitnú autorskú výpoveďou tvorcov i protagonistov, ktorí inšpirovaní tradičnou kultúrou špecifickým výrazovým slovníkom a umeleckým jazykom s využitím princípov fyzického divadla predstavujú mix vlastného kultúrneho KÓDu.

Dielo vzniklo v rámci umelecko-vzdelávacej platformy FolkLab (folklórne laboratórium) spájajúcej a podporujúcej mladých umelcov z rôznych oblastí umenia so zámerom iniciovať a podnietiť vzájomnú tvorivú autorskú spoluprácu s rešpektom k poznávaniu tradičnej kultúry a s cieľom hľadania vzájomne inšpiratívnych a inšpirujúcich ciest ich verejnej prezentácie pod režijnou taktovkou Mateja Matejku.

účinkujú: Jakub Adam, Simona Kaščáková, Viktória Komolíková, Barbora Michaligová, Ján Michálik, Zuzana Palanová

Ďalšie aktuality:

Súkromná stredná umelecká škola Martin

Koniec školského roku

Vážení pedagógovia, žiaci, slávnostné ukončenie školského roku 2023/2024 bude 28. 6. 2024 o 10 hod. v priestoroch školy.

Súkromná škola umeleckého priemyslu Martin

Výstava koncoročných prác

Žiaci a pedagógovia SŠUP v Martine Vás pozývajú 26. 6. 2024  o 17 hod. do priestorov Súkromnej spojenej školy v Martine na ul. J. Lettricha 3, na VERNISÁŽ KONCOROČNÝCH PRÁC.

Súkromné hudobné a dramatické konzervatórium Martin

Naši na DOTYKOCH

Už tretí rok sme získali nomináciu na aktívnu účasť v sekcii Junior na celoslovenskej prehliadke profesionálnej divadelnej tvorby Dotyky & Spojenia v Martine: Pondelok – 24. júna 2024 o 17.30

Súkromná stredná umelecká škola Martin

Grilovačka

Aj tento rok ukončí školské Martinské divadlo mladých svoju divadelnú sezóny netradične – grilovačkou. Príjemné stretnutie súčasných aj bývalých žiakov a pedagógov je naplánované na 21. júna. O kulinárske dobroty

Toto sú všetky aktuality :)
Skip to content