Súkromná
spojená
škola

KOŽAZ 2023

Alebo tiež – Kurz ochrany života a zdravia Martinské hole 2023.

Tento rok, ako už tradične, absolvovali študenti tretieho ročníka povinný trojdňový pobyt v prírode, ktorý je súčasťou vzdelávacieho programu stredných odborných škôl.

S radosťou môžeme konštatovať, že ho všetci zúčastnení – študenti SŠUP aj SHDK ako aj „pančelky“ Ižipová a Skybová – v zdraví prežili (teda až na malé podvrtnuté nôžky) a nedošlo ani k otrave kyslíkom. Počasie na konci septembra bolo krásne, výhľady úžasné. Pohľad na večerný vysvietený Martin, výhľady z Krížavy (1456,7 m n.m.) na Veľkú Fatru, Žilinskú aj Turčiansku kotlinu až po Beskydy či Nízke a Vysoké Tatry alebo opačná strana z Veterného (1441,6 m n. m.) na Rajeckú dolinu, Beskydy, Javorníky, atď. Podaktorí si dokonca privstali na pozorovanie východu slnka. A verte mi, na rozdiel od Vás v meste, my sme ho teda videli prví. Ubytovanie na Chate Martinské hole aj strava boli super, väčšina z nás také raňajky nemáva…iba ak vo sne. Takže budúci tretiaci, máte sa aj Vy na čo tešiť.

Ďalšie aktuality:

Súkromná stredná umelecká škola Martin

Koniec školského roku

Vážení pedagógovia, žiaci, slávnostné ukončenie školského roku 2023/2024 bude 28. 6. 2024 o 10 hod. v priestoroch školy.

Súkromná škola umeleckého priemyslu Martin

Výstava koncoročných prác

Žiaci a pedagógovia SŠUP v Martine Vás pozývajú 26. 6. 2024  o 17 hod. do priestorov Súkromnej spojenej školy v Martine na ul. J. Lettricha 3, na VERNISÁŽ KONCOROČNÝCH PRÁC.

Súkromné hudobné a dramatické konzervatórium Martin

Naši na DOTYKOCH

Už tretí rok sme získali nomináciu na aktívnu účasť v sekcii Junior na celoslovenskej prehliadke profesionálnej divadelnej tvorby Dotyky & Spojenia v Martine: Pondelok – 24. júna 2024 o 17.30

Súkromná stredná umelecká škola Martin

Grilovačka

Aj tento rok ukončí školské Martinské divadlo mladých svoju divadelnú sezóny netradične – grilovačkou. Príjemné stretnutie súčasných aj bývalých žiakov a pedagógov je naplánované na 21. júna. O kulinárske dobroty

Toto sú všetky aktuality :)
Skip to content