Od pondelka do piatka krásne počasie a parádna nálada! Decká tvorili a relaxovali, len pani učiteľky boli tradične v miernom strese, ale k tomu sa ešte dostaneme. Opäť sme sa venovali viacerým výtvarným technikám i rôznym umeleckým prístupom. Na idilické scenérie sme nazerali vždy „z inej strany“, každá úloha tak zachytila ich charakter úplne odlišným spôsobom. Niektoré zadania milo prekvapili, iné sme nazvali zaujímavým EXPERIMENTOM. Robiť chyby bolo totiž dovolené!
Tento rok „tvrdá makačka“, príprava VÝSTAVY v priestoroch vozárne v MSD, na ktorú Vás srdečne pozývame! Vystavujeme študentské práce realizované v rámci plenéru.